Cestovní kancelář BRENNA hlásí 25% nárůst prodeje zájezdů LÉTO 2013

Vzpomínky a zážitky z cest neztrácejí svou hodnotu ani v ekonomické krizi. S touto filozofií zahájila 21. sezónu brněnská cestovní kancelář BRENNA specializující se na Řecko, Turecko, Mallorcu, Itálii, Kypr či Bulharsko.

Sezóna 2012 byla pro cestovní kancelář BRENNA úspěšná. Nejen že prodala všechny své zájezdy do Turecka a Španělska, ale podařilo se jí i zlomit nedůvěru vůči řeckým ostrovům. Klienti CK BRENNA se přesvědčili, že dovolenou v Řecku už nepoznamenají stávky letišť či přístavů a že zdejší atmosféra je stejně kouzelná a obyvatelé neméně milí a vstřícní, jako tomu bylo před hospodářskou krizí. 
 
Nový katalog CK BRENNA pro letní sezonu 2013 je důkazem, že klienti na Řecko nezanevřeli. Jejich důvěra v tuto destinaci dokonce vzrostla, a to i přes negativní zprávy v médiích. To je také důvod, proč CK BRENNA, která se na řecké ostrovy specializuje již od svého založení, letos prodala už o 25 % více zájezdů, než tomu bylo loni touto dobou. Její nabídka nestačí zájmu cestovatelů. Aby BRENNA uspokojila přání stálých i nových klientů, musí navyšovat kapacity jak v oblasti ubytování, tak v letecké přepravě.
 
Stěžejními odletovými místy zůstávají pro CK BRENNA letiště v Brně a Ostravě. Nově tato cestovní kancelář nabízí i odlety z pražského letiště Václava Havla. Dále rozšířila nabídku zájezdů na 7 nocí,  aby uspokojila poptávku klientů, kteří upřednostňují kratší pobyty, než je obvyklých 11 – 12 dní pobytu.  Z ostrovů v Řecku CK BRENNA nabízí nejen zelený Thassos, romantickou Lefkadu a Samos s krásnými oblázkovými plážemi, ale i ostrovy, které umožňují výlety za světově uznávanými památkami – mezi ně patří především Rhodos, Kréta, Kos a Lesbos. CK BRENNA nezapomíná ani na milovníky přírody oblíbený Zakynthos, který je už nyní v jejích kapacitách takřka vyprodán.
 
CK BRENNA poskytuje výhodné slevy pro děti a seniory. Mezi nejžádanější ubytování patří hotely a apartmány, které nabízejí 3. a 4. dospělou osobu zdarma – pouze za cenu letenky. Slevy zůstávají od vydání katalogu v rozmezí 8 – 14 % pro stálé klienty, 6 – 12 % pro nové klienty. Jako bonus ke koupi zájezdu do 31. 3. 2013 nabízí CK BRENNA již druhým rokem oblíbenou službu: parkování u brněnského letiště zcela zdarma.
 
BRENNA patří mezi tradiční cestovní kanceláře, které si drží vysoký standard služeb. Velký důraz klade nejen na výběr svých ubytovacích kapacit či spoluprací s ověřenými leteckými společnostmi Travel Service a SmartWings, ale i na volbu zkušených delegátů znalých místního prostředí.  Samozřejmostí jsou komplexní a profesionální služby při prodeji i realizaci zájezdů. Na webových stránkách CK BRENNA je možné si zájezd jednoduchým způsobem rezervovat, případně rovnou zakoupit. V nově zrekonstruované kanceláři BRENNA na Jakubském náměstí č. 7 v Brně čeká na zájemce vyškolený tým připravený nabídnout jim dovolenou přesně podle jejich představ.
 
Za 21 let svého působení se BRENNA stala spolehlivou, profesionální a oblíbenou cestovní kanceláří, která si svou klientelu hýčká. Váží si všech, kteří se na ni obracejí. Věrnost a důvěru svých zákazníků chápe CK BRENNA jako opravdový závazek. Z tohoto důvodu neustále zkvalitňuje nabízené služby a snaží se udělat vše, aby si udržela i zesílila svou pozici na českém trhu.