Právě se nacházíte:

Czech Point 101 s.r.o.

Společnost Czech Point 101 pomáhá již od roku 2003 jednotlivcům, společnostem a skupinám investorů investovat do trhu s nemovitostmi v České republice. Pomohli jsme již stovkám klientů zhodnotit realitní příležitosti, bezpečně koupit nemovitosti, zařídit pronájmy, zaregistrovat společnost (s.r.o.) a přitom dostát všem právním předpisům. 

Naši klienti těží z našich zkušeností z oboru a absolutní názorové nepředpojatosti. Jako společnost, jejíž vedení je původem z Kanady, poskytujeme na českém trhu s nemovitostmi čestné, osobní a nezávislé poradenství. 

Naší hlavní náplní je správa nemovitostí – bytových jednotek koupených za investičním účelem.
 
Naše správa nemovitostí je založena na jednoduchém vzorci: praktické řízení + jednoduchá struktura poplatků + jasná komunikace = dlouhodobá zisková správa nemovitostí.
 
K tomu používáme nejmodernější software online, které umožňují vlastníkovi okamžitý přístup v reálném čase k informacím o nemovitosti. Systém, který používáme je výhodou i pro vaše nájemníky, protože slouží k usměrňování a plnění jejich požadavků a spravování plateb. Tento software umožňuje vlastníkům, kteří mají nemovitosti na různých místech České republiky, podívat se prostřednictvím jednoho portálu na všechny svoje nemovitosti.
 
Naše služby spojené se správou nemovitostí zahrnují: 
 
Vyhledávání/prověřování nájemců (včetně inzerátů, prohlídek, kontrolování referencí atd.)
Zajišťování smluvních dohod v souladu s nejnovější právní úpravou o pronájmu
Měsíční vybírání nájemného
Převod inkasa na nové nájemníky
Organizování a řízení oprav/údržby
Podávání měsíčních podrobných zpráv o nemovitostech
Jednání dle státních a městských právních požadavků pro vlastnictví a pronájem nemovitostí
Držení a výpočet vratných kaucí, použitelných na případné škody