Právě se nacházíte:

Vánoční trhy v Brně

Hlavní moravská metropole Brno se už třetím rokem těší na Vánoce, které tu na vás dýchnou téměř na každém kroku pohodu. Adventní čas a přípravu na nejkrásnější svátky v roce si pod hradem Špilberk opravdu užijete.

Vánoční trhy na náměstí Svobody, Zelném trhu a Moravském náměstí začnou 25. listopadu. Rozsvícení vánočního stromu na náměstí Svobody proběhne první adventní neděli 27. listopadu. Po rozsvícení stromu doprovodí andělé první návštěvníky do Mincmistrovského sklepa a také do Labyrintu pod Zelným trhem. Prohlídky budou možné až do pozdních večerních hodin.

Předvánoční Brno nabídne trhovou vesničku s vánočními dráky, Ježíškovu poštu, unikátní dřevěný betlém a samozřejmě tradiční a stylové občerstvení. Atmosféru vánočních trhů provoní punč a svařené víno, které v chladném zimním počasí jistě zahřeje. Skvělým lákadlem pro děti a jejich rodiče jsou vánoční dílny, kde si můžete vyzkoušet zručnost a naučit se nové věci. Trhy tradičně doplní kulturní program nebo ukázka tradičních řemesel.
 
Termín akce: 25. 11. 2011 - 23. 12. 2011