Právě se nacházíte:

Eshop s dárky a zážitky

Pokud si u nás rozhodnete koupit zážitek jako dárek, obdržíte nejen unikátní bombazážitek, ale i dárek ,co se již nikdy nebude opakovat. Zážitky jako dárek jsou moderním způsobem obdarování svých přátel a kamarádů. 

Pokud si u nás rozhodnete koupit zážitek jako dárek, obdržíte nejen unikátní bombazážitek, ale i dárek, co se již nikdy nebude opakovat. Zážitky jako dárek jsou moderním způsobem obdarování svých přátel a kamarádů. Kdo by si nepřál dostat dárek, který bude obsahovat let tryskáčem, či úplně něco jiného. Objednávky dárků můžete provést prostřednictvím našeho e-shopu nebo telefonicky. Váš zážitek bude doručen buď poštou,a nebo si jej můžete převzít osobně v naší brněnské kanceláři.

Překvapí Vás originální zážitkové balení v krásné dřevěné krabičce, kterou můžete darovat bez dalších úprav Vašemu blízkému. Balení (dárek) obsahuje všechny potřebné informace k uskutečnění vysněného zážitku, termín si dle vložených instrukcí dohodnete na uvedeném tel. čísle. Platnost poukazu je 10 měsíců od objednání.