BESEDA A AUTOGRAMIÁDA S RADKOU TŘEŠTÍKOVOU

Dne 23.9. v 15.00 - 16.00 hodin Radka Třeštíková představí svou detektivku s názvem Osm.   

Beseda a autogramiáda oblíbené spisovatelky, která od roku 2011 píše svůj blog a rovněž přispívá do různých médií. Její knižní prvotina, která vyšla v roce 2014, se jmenuje Dobře mi tak. Následoval titul označovaný jako bestseller To prší moře a psychologický román Bábovky. Autorka žije a tvoří v Praze, kde také vystudovala práva na Karlově univerzitě. Seznamte se s její nejnovější knihou, detektivním románem Osm, u nás na besedě.

Radka Třeštíková se narodila na jižní Moravě, ale v Praze žije už od svých 19 let. Po studiu vysoké školy působila 7 let ve funkci firemního právníka. Žije s manželem fotografem Tomášem Třeštíkem a mají spolu dvě děti, Elu a Jonatana. S jejími texty se čtenáři mohli seznámit mimo jiné v Elle, Instinktu, Ženě a život či Marie Claire.

Osm
Jednu březnovou sobotu je v Ďáblickém háji nalezena postřelená mladá dívka Michaela. Zůstává v 
bezvědomí a policii se nedaří vyšetřit, kdo čin spáchal a proč. Byl to její snoubenec, nejlepší kamarádka nebo snad někdo z rodiny, ve které Michaela hlídala děti? Ona sama si po probuzení z kómatu osudný den nepamatuje, co víc, nepamatuje si celý poslední rok svého života. Rok, který začal tak nevinně jako pohlazení a skončil pokusem o vraždu…

Rezervujte si prosím místo tel. 722 048 695 nebo na webových stránkách
Upozornění: 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

http://www.olympia-centrum.cz