Brněnský G2B TechEd je tematicky rozkročený mezi tipy a triky pro počítačovou bezpečnost

Již na začátku února proběhne v Brně odborná konference G2B•TechEd, jejíž třetí ročník připravila Počítačová škola Gopas na 4. a 5. 2. Pro účastníky je připravený přehled o všem důležitém a zajímavém, co je nové na platformě Microsoft, ale i o mnoha dalších tématech včetně počítačové bezpečnosti a etického hackingu. Konference je určená především pro IT profesionály – správce řešení, administrátory, vývojáře, ale i specialisty na bezpečnost či databáze.

„G2B•TechEd je jedinečný v tom, že na rozdíl od klasického pražského TechEdu, který už oblast Security obsahuje spíše okrajově, zahrnuje i problematiku etického hackingu a bezpečnosti. Umožňuje tedy IT odborníkům, kteří to mají do Brna blíže než do Prahy, načerpat ve zhuštěné podobě aktuální informace z oblastí, které pokrývají naše pražské konference TechEd-DevCon a HackerFest,“ říká William Ischanoe, mezinárodně uznávaný odborník na IT bezpečnost z počítačové školy Gopas. „Navíc se zde dozvíte i takové ty zábavnější věci typu How to – jak něco hacknout, jakým způsobem někam proniknout nebo jak vás může někdo naopak ‚dostat‘ v práci.“

G2B•TechEd 2019 nabídne dva dny plné zajímavých přednášek a prezentací, které jsou rozčleněné do dvou tematicky odlišných bloků a poběží souběžně ve dvou sálech: v DevCon Hall pro vývojáře a v ShowIT Hall pro administrátory a specialisty na bezpečnost či databáze. Bude se mluvit například o cloudových službách, Azure, .NET Core, internetu věcí, SQL Serveru nebo BI.

Zde je malá ochutnávka z témat přednášek:

Security tiering – jednoduše, rychle a bezbolestně
Developer Keynote aneb .NET Core 3.0 a proč je to největší změna od zrodu .NET Core
Kaspersky Endpoint Security – tipy & triky
HTTP Response hlavičky pro bezpečný web

Třetí ročník konference G2B•TechEd 2019 proběhne ve dnech 4. a 5. února 2019 v hotelu Holiday Inn Brno. Novinkou letošního ročníku je zvýhodněné vstupné pro studenty brněnských technických univerzit. Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd a jejím programu jsou k dispozici na stránce www.g2bteched.cz . Zde je možné se na konferenci také zaregistrovat.

Platinum partnery konference G2B•TechEd jsou Microsoft a Daquas, partnery pak společnosti KPCS ATOM, Dixons Carphone, Solitea a SWS. Exkluzivním mediálním partnerem je Averia Ltd.