Brno bude mít zbrusu novou velkou IT konferenci - G2B TechEd

Prestižní odborná konference počítačové školy Gopas určená pro odborníky z oblasti IT, zejména programátory a správce IT, se bude letos poprvé konat také v Brně. Nová konference s názvem G2B TechEd proběhne již na začátku února. Kromě novinek a budoucích trendů v oblasti produktů společnosti Microsoft se její účastníci mohou těšit i na informace z dalších oblastí – Business Inteligence, cloud, internet věcí aj.  

Konference G2B TechEd se uskuteční v prvním únorovém týdnu, ve dnech 6. – 7. února 2017 v Courtyard by Marriott Brno. Přednášky a odborné prezentace špičkových odborníků z České republiky i ze zahraničí budou probíhat po celé dva dny souběžně ve dvou sálech. 

„Letošní rok je pro nás z mnoha pohledů jubilejní, proto jsme se rozhodli zahájit další tradici a kromě pražského TechEdu, jehož již 15. ročník připravujeme na květen, uspořádat podobně zaměřenou konferenci i v Brně,“ říká Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas. „Chceme tak vyjít vstříc IT specialistům z Moravy, Slezska i ze Slovenska a věříme, že i G2B TechEd přijmou nadšeně jako naše další konference. Připravili jsme obsahově nabitou akci, která spojuje informačně bohaté přednášky, poznatky z praxe a praktické ukázky.“

Program konference se v současné době finalizuje, ale již teď je možné říci, že do České republiky přinese obsahovou bohatost i aktuálnost obsahu špičkových IT konferencí v celosvětovém měřítku. Stejně jako pražský TechEd, bude i G2B TechEd zaměřený především na novinky a trendy MS platformy. Ale nejen na ně: v programu konference budou i přednášky věnované tématům jako Business Inteligence, cloudové aplikace, Big Data, licencování, internet věcí a v neposlední řadě i IT bezpečnost. 

Podrobné informace o konferenci a jejím programu jsou na stránce https://www.g2bteched.cz. Zde mají zájemci o konferenci také možnost registrovat se.