Brno se může těšit pražírnou výběrové kávy

Její chuť si zamilovaly stovky milionů lidí po celém světě. Říká se, že jsou na ní postaveny základy moderního světa a ekonomiky. A málokdo si dokáže představit ráno bez ní. Ano, řeč je zde o kávě.

Na základě vášně k této ušlechtilé krásce vznikla i pražírna Gill’s Coffee. Hlavní filosofií pražírny je pražit na zakázku a zaručit tak maximální čerstvost a kvalitu kávy. Věnujeme se výhradně prémiovým druhům odrůdy arabika, tzv. single origin kávám. Je nám tedy znám detailnější původ zrn, metoda jejich zpracování a další jiné označení, které vypovídá o jejich jakosti.

 
Srdcem a plícemi pražírny je vždy samotný pražící stroj. V pražírně Gill’s Coffee využíváme naprosto jedinečnou metodu horkovzdušného pražení. Jsme navíc schopni pražit po malých dávkách a přizpůsobit se tak potřebám jednotlivých druhů káv a individuálním požadavkům zákazníka. 
 
V posledních letech se lidé začali čím dál víc zajímat o kvalitu, původ a čerstvost surovin, které kupují. Káva však byla vždy až na posledních místech. Přitom právě káva je surovina, u které je čerstvost jeden z nejdůležitějších faktorů kvality. 
 
Přijďte se přesvědčit o rozdílu. Věříme, že Vás přesvědčíme. Sídlíme v centru Brna na ulici Veveří 9 nebo můžete navštívit naše webové stránky www.gills.cz
 
Těšíme se na Vás, vaše pražírna.