Cestou necestou s novým terénním e-skútrem Terris

Společnost Hecht Motors představuje novinku ve svém portfoliu, kterou jsou terénní elektrické skútry s názvem Terris. Disponují atraktivním designem v černé a bílé variantě i dlouhou výdrží baterie. Navíc jsou praktické a skladné, snadno je totiž složíte třeba do kufru automobilu a vezmete kamkoliv s sebou. 

Do práce, do školy, na výlet i na dovolenou

Elektrický skútr Hecht Terris nabízí atraktivní design, svižnost a skladnost, zaujme tak nejen teenagery. Vzhledem k nosnosti 150 kg snadno uveze i dospělého člověka. Snadno se s ním propletete v hustém provozu, nezadýcháte se ani při jízdě do prudkého kopce. Široké pneumatiky s hrubým dezénem v kombinaci s kvalitním předním i zadním odpružením a s protiskluzovým gripem umožní komfortní jízdu i po nezpevněném terénu. Kola jsou osazena kotoučovými brzdami, vybaven je i kvalitními LED světlomety a blinkry. 

Na řídítkách se pak nachází LCD panel, na kterém jsou přehledně zobrazeny všechny důležité informace. Sedlo je odnímatelné, řídítka lze snadno sklopit, po složení se proto dá naložit i do většího kufru automobilu. Skútr si proto můžete vzít s sebou třeba na dovolenou.

Skútr je poháněný bezuhlíkovým motorem a je homologován pro provoz na pozemních komunikacích. Motor je napájen z kvalitního lithiového akumulátoru, plně nabitý tak umožňuje dojezd až 50 km. Maximální rychlost je omezena na 45 km/h, proto jej mohou řídit již osoby od 15let s řidičským oprávněním skupiny AM.

Zásadní výhodou elektrického skútru Terris je tak, jako u každého e-skútru, velmi levný provoz s minimální údržbou. Náklady na ujetý kilometr jsou zlomkem nákladů provozu spalovacího motoru. Levněji už lze jezdit jen na kole nebo chodit pěšky. Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zplodiny, a má vysoký točivý moment již v nízkých otáčkách.

Délka skútru je 1450 mm, výška 1120 mm, šířka 470 mm. 

E-skútr bude k dostání od května 2022 v černé a bílé barvě v kamenných pobočkách Hecht a na www.hecht.cz za 35 990 Kč.