Právě se nacházíte:

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o

Ráda bych Vám představila společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o, která je špičkou na realitním trhu. Naše společnost působí na trhu již mnoho let a nabízí bezpečný a komplexní realitní servis pro rychlý, bezproblémový prodej či pronájem Vaší nemovitosti. Naše mnohaleté zkušenosti v tomto oboru zajišťují, že jsme jedničky na trhu a dokážeme klientům zajistit bezproblémový průběh celého obchodu, protože na „Dobré pověsti nám záleží“, zakládáme si na vynikajícím a hladkém průběhu prodeje od prvopočátku až do předání nemovitosti.  

Našim klientům standardě nabízíme služby kvalifikovaných a školených makléřů, kteří zajistí jen ty nejlepší profesionální služby, jsou zárukou rychlého a bezpečného prodeje Vaší nemovitosti. V současné době nabízíme více než 500  nemovitostí k prodeji či pronájmu z celé Jižní Moravy a to rodinné domy, byty v osobním vlastnictví ale i družstevní byty, pozemky, garáže, chaty a chalupy, zahrady a v neposlední řadě také komerční a rekreační objekty. Věřím, že z naší nabídky si vybere opravdu každý i ten nejnáročnější klient. 
 
Díky našim mnohaletým zkušenostem a inzerci až na 41 realitních serverech klientům nabízíme nejrychlejší prodej za nejvyšší možnou cenu a bezkonkurenční právní servis, který zařizuje renomovaná advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři v. o. s. Dokážeme Vám také zajistit nejvýhodnější financování pro koupi Vašeho vysněného bydlení a to prostřednictvím společnosti Gepard Finance, jednoho z největších poskytovatelů hypoték na realitním trhu s nejlepší možnou úrokovou sazbou na trhu.
 
Tímto našim klientům nabízíme ty nejkvalitnější služby v oblasti realit a dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ