Gabriela Goldová vystoupí na Festivalu Znojemský hrozen

Na 16. ročníku mezinárodního televizního a rozhlasového festivalu o gastronomii vystoupí zpěvačka Gabriela Goldová. Zazpívá písničky ze svého nového CD Přistávací ranvej, které nedávno vydala. A jelikož je posláním festivalu mimo jiné i vychutnávání ušlechtilých nápojů, zeptali jsme se Gábiny, jaké lahodné nápoje pije nejraději? „Jelikož z matčiné strany sahají naše rodinné kořeny na Břeclavsko, má odpověď je jednoduchá. Ráda piji víno a vybírám si ho podle ročního období. V létě dávám přednost vínu růžovému, v zimě červenému. Sekty a šampaňským nepohrdnu během roku nikdy. Ale všeho s mírou,“ odpovídá s úsměvem zpěvačka Goldová. 

Na jižní Moravě ráda nasává přátelskou atmosféru a pohodu zdejších lidí. „Mám zde spoustu přátel, líbí se mi zdejší otevřenost a dobrosrdečnost místních. Na Znojemsko vždy ráda zavítám.“ 
 
Její vystoupení můžete navštívit v sobotu 18. října v 19 hodin v Městském divadle. 
 
Gabriela na svém novém albu s názvem Přistávací ranvej pracovala téměř dva roky. Na textech úzce spolupracovala s textaři: Gabrielou Bergmanovou, Hankou Sorrosovou, Lukášem Capandou, Daliborem Halamíčkem. Hudbu složil převážně Roman Masha Šandor, se kterým spolupracuje téměř deset let a je také kapelníkem její kapely.
 
Fanoušci si mohou poslechnout celkem 13 pohodových skladeb např. Nejlepší den, Snad pozveš mně dál či Chci žít láskou.