Gamingový festival v brněnské Olympii

Chcete si zajezdit ve formuli, zastřílet ve virtuální realitě nebo se ponořit do nostalgie arkádových automatů? Vydejte se do epického světa videoher v Olympii Brno. Hrajeme každý den, celé léto.

Obchodní centrum pohltí gamingový festival. Ve čtyřech herních zónách vás čekají řady nadupaných počítačů i pořádná obýváková doupata s herními konzolemi, ve kterých se bude cítit jako doma. Navíc jednu zónu každý víkend okoření závodní simulátory, střílečky ve virtuální realitě i arkádové automaty.

Každý dva týdny festival obleče nový kabát. Abychom potěšili gamery se sebenáročnějším vkusem, vystřídají se na herních konzolích i počítačích ty nejlepší závodní hry i střílečky. Žádná hra vám tak nezevšední.

Zahrát si samozřejmě můžete jen tak pro zábavu. My však doporučujeme taky otestovat gamerské schopnosti ve vyostřených soutěžích. Každou neděli se budete moct zúčastnit dvouhodinového miniturnaje ve skvělé závodní hře s dlouholetou tradicí, Forza Horizon 5! Co můžete v miniturnaji vyhrát? Tříměsíční Gamepas a účast ve finále, ve kterém ti nejlepší festivalový závodníci nebudou soupeřit pouze o prestiž, ale také o hlavní ceny! Vyhrát tak můžete luxusní Xbox S nebo profesionální ovladač na konzole Elite 2. 

Ať už je pro vás arkádový automat cestou do pravěku nebo krásnou vzpomínkou na dětství, budete mít taky příležitost jeden kousek vyhrát. Po celou dobu festivalu budeme soutěžit o nejlepšího arkádového playera. Výsledky budeme průběžně zveřejňovat každý večer ve score-boardu na webu. Ten, kdo se s nejlepším skóre udrží v čele tabulky až do konce festivalu, si mašinu odnese domů.

Hrajeme každý den a celé léto.
Game Now!

https://www.olympia-centrum.cz/