Právě se nacházíte:

Golf v brněnské Olympii

Přijďte si zasoutěžit v zajímavych golfovych i minigolfovych disciplínách, hraje se o ceny za statisíce!

Léto v Olympii už skoro tradičně patří golfu a minigolfu. Od čtvrtka 11. července do středy 31. července na vás čeká hned několik stanovišť pro tuto oblíbenou letní volnočasovou aktivitu.

Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfovych hřišť s překážkami, jamka na jeden odpal “hole-in-one” i venkovní golfovy program. To vše vám bude k dispozici ke hře a hlavně k soutěžení o skvělé ceny v pasáži u zadního vchodu od fontány (mezi prodejnami Peek & Cloppenburg a Marks & Spencer).

Jednotlivá golfová stanoviště a půjčovnu golfovych holí máte k dispozici po celou otevírací dobu centra, kdy mohou děti i dospělí trénovat své golfové dovednosti (11:00-19:00 zapůjčují vybavení hostesky, v ostatním čase na infostánku centra před prodejnou Intersport).

Golfové léto v Olympii bude také ve znamení soutěží. Hlavní golfová soutěž bude soustředěna na greenu se čtyřmi jamkami a soutěžit se bude v puttování, tedy dovedení míčku do čtyř jamek na čas. Víkendová soutěž bude probíhat každou sobotu a neděli na hřišti “Hole-in-one”.

Základní kolo soutěže v puttování proběhne od 11. do 26. července, denně od 11 do 19 hod. Golfové léto vyvrcholí v neděli 28. července eventovym dnem, v rámci kterého proběhne mimo jiné finálové klání v puttování - pozváno bude nejlepších 50 soutěžících ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky s nejlepším vysledkem.

Hraje se o ceny za statisíce korun. Soutěž o luxusní postel Saffron, roční vstup do fitness, golfové vybavení, víkendové pobyty a další skvělé ceny! Především pro děti bude během finále připraveno mobilní golfové hřiště Snag golf na travnaté ploše u fontány, kde budou probíhat ukázkové lekce pod vedením trenérů z Golf Clubu Austerlitz. 

https://www.olympia-centrum.cz