Hecht zahájil prodej vánočních stromků

Advent a s ním spojený nákup vánočního stromečku se rychle blíží, prodejci již zahajují sezónu. A připravena už je i společnost Hecht, která právě odstartovala prodej řezaných vánočních stromků. Letos jej neukončí tradičně 24. prosince, ale až 7. ledna, aby stihli nákup i ti, kteří slaví Vánoce podle juliánského kalendáře.

I v letošním předvánočním čase nabízí Hecht zákazníkům široký výběr kvalitních vánočních stromků dovážených z plantáží. Zde jsou pěstovány zkušenými farmáři speciálně pro vánoční trh, nejsou tedy vytěženy z lesa.

Po zkušenostech z minulých let se letos Hecht zaměří pouze na prodej kavkazských jedlí, které jsou dováženy z klimaticky vhodných podmínek, aby vydržely v domácnostech dlouho svěží a vonící. Výhodou kavkazské jedle jsou její husté, pravidelně rostlé větve, celkově lépe snáší změny teplot a vydrží dlouho čerstvá a neopadává. Celkem jsou v nabídce tři velikosti kavkazských jedlí – S, L, XL.

Vánoční stromky jsou k dostání ve všech 32 značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu v prodejní době od 8 do 20 hodin, a to každý den včetně víkendů. Více na www.hecht.cz .