Je čas na RESTART. Jste připravené?

Také vnímáte, že uplynulé měsíce ovlivněné pandemií COVID-19 a s ní spojenými vládními opatřeními toho na ženy naložily opravdu hodně? Je to tak. Kromě zvládnutí svých pracovních povinností, péče o domácnost a výchovy svých dětí se mnohdy ze dne na den staly i učitelkami a kuchařkami na plný úvazek. Chvilky na sebe a svůj osobní i profesní rozvoj si v této době hledaly jen těžko. Nyní je však čas na RESTART, koronavirus je, věřme, na ústupu a všichni se musíme připravit na návrat do nového „normálu“.

S příležitostí zastavit se, nadechnout a vykročit (znovu) vpřed přichází nezisková organizace Business & Professional Women CR z.s. Ve spolupráci se známými ženami z TV Nova připravila na 25. 5. 2021 online akci s názvem „Ozvěny Equal Pay Day 2021“. „Online setkání navazuje na úspěšnou mezinárodní konferenci Equal Pay Day, jejímž cílem je upozornit na problematiku nerovného odměňování žen a mužů a také na téma důležitosti rovnosti příležitostí. Chceme jeho prostřednictvím motivovat ženy, které se možná v posledních měsících cítily izolované, k tomu, aby na sobě nepřestávaly pracovat a využily každou šanci, která je může posunout vpřed,“ vysvětluje Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women CR.

Inspirace, motivace, sdílení

Dopolední část programu bude patřit programové ředitelce TV Nova Silvii Majeské, která v rozhovoru s moderátorkou Michaelou Indrákovou prozradí, jaká byla její cesta k úspěchu a co vše se na ní naučila. Budete tak mít šanci načerpat inspiraci z příběhu ženy, která si vybudovala úspěšnou kariéru a v současnosti zodpovídá za vedení programového oddělení, tvorbu programové strategie pro všechny stanice Nova Group a také obsahové strategie pro digitální platformy.

Odpoledne pak přijde na řadu velmi oblíbený speed mentoring. Celkem 9 mentorek, úspěšných žen, manažerek, podnikatelek bude s vámi u svých virtuálních stolů diskutovat 9 zajímavých témat z nejrůznějších oblastí.  Nabídka je opravdu pestrá.

Petra Křivková Svoboda: S čím počítat po narození dětí a nikdo nám to předem neřekl
Barbora Jarošová: Umění požádat o pomoc
Venda Vaníčková: Mentální vitalita – kde najdeme zdroje pro svoje úmysly
Lenka Kousková: Je čas řešit sama sebe
Ingrid Šůrová: OPOJNÁ vůně úspěchu
Ivana Birtová: Investování do nemovitostí zbavené mýtů
Simona Šašková: Sbohem, vnitřní kritiku!
Michaela Hrdličková: Co všechno mě minulý rok naučil a co jsem si uvědomila
Jana Černoušková: ODVAHA A ROZHODNOST (rychlokurz)


 
Využijte šance strávit čas ve společnosti aktivních žen, které jsou připravené podělit se s vámi o své příběhy, úspěchy i neúspěchy a předat vám své zkušenosti.

Vstupenku na „Ozvěny Equal Pay Day 2021“ je možné zakoupit buď na celý program (za zvýhodněnou cenu 290 Kč), nebo jen na dopolední část (190 Kč) či odpolední mentoring (190 Kč). 

Více informací najdete na stránkách neziskové organizace Business & Professional Women CR.