Minigolfové léto v brněnské Olympii

Přijďte si zasoutěžit v golfových i minigolfových disciplínách, hraje se o vůz MINI na měsíc zdarma a další atraktivní ceny! 

Léto v Olympii Brno patří golfu a minigolfu! Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfových hřišť s překážkami i jamka na jeden odpal "hole in one". To vše vám bude k dispozici ke hře a hlavně k soutěžení o luxusní ceny v pasáži u zadního vchodu od fontány od 7. do 30. 7.

Jednotlivá golfová stanoviště a půjčovnu golfových holí můžete využít po celou otevírací dobu centra a trénovat své golfové dovednosti.

Hlavní golfová soutěž

Hlavní golfová soutěž bude probíhat na greenu se čtyřmi jamkami, soutěžit se bude v puttování, tedy dovedení míčku do čtyř jamek na čas.

Základní kolo soutěže v puttování proběhne od 7. do 28. července, denně od 13 do 19 hodin. MiniGOLFOVÉ léto vyvrcholí v neděli 30. července v 15 hodin, kdy proběhne finálové klání v puttování - pozváno bude nejlepších 50 soutěžících ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky s nejlepším výsledkem. Hraje se o vůz MINI na měsíc zdarma, luxusní golfové ceny, hodinky Berucci, poukazy do Sushi Noodles a další! Zúčastněte se základního kola až do 28. 7., ceny získá všech 50 finalistů!

Během finále bude především pro děti připraveno mobilní golfové hřiště Snag golf na travnaté ploše u fontány, kde budou probíhat ukázkové lekce pod vedením trenérů z Golf Clubu Austerlitz.

Víkendové soutěže "hole in one"

Víkendová soutěž bude probíhat od 7. do 30. 7. každou sobotu a neděli na hřišti "hole in one" od 14 hodin, získejte u jamky na jeden odpal poukazy na lekce golfu s trenérem.

Stavte se v Olympii Brno a užijte si nákupy se zábavou!

Pravidla soutěží naleznete ZDE.

Přehled cen naleznete ZDE.

http://www.olympia-centrum.cz