Na chladná podzimní rána se hodí organická ovesná kaše

Společnost Auga Organic je jedním z největších evropských výrobců biopotravin. Hospodaří na 38 tisících ha ekologicky certifikované půdy a snaží se o plně udržitelný model zemědělství. Využívá ty nejmodernější technologie a klade důraz na inovace ve výrobě. Díky udržitelnému zemědělství může nabídnout zákazníkům produkty, jejichž výroba nijak nezatěžuje životní prostředí. Kromě organické zeleniny, hub či vajec se značka zaměřuje na polévky, trvanlivá jídla či obilné produkty včetně kaší.

Ovesné kaše od Auga Organic se vyrábí z bio ovsa pěstovaného přirozeně, bez vyčerpávání půdy, s využitím inovativních technologií a bez chemických hnojiv či pesticidů. Vybrat si můžete ze dvou příchutí. Ovesná kaše s jablky a skořicí je ideální volbou na podzim, kdy přirozené tíhneme k teplým snídaním. A pokud nefandíte jablkám, sáhněte po variantě s meruňkami a banánem. Obě kaše jsou bohaté na vlákninu, neobsahují mléko ani přidaný cukr.

A jak si kaši dopřát? Příprava je jednoduchá. Stačí zalít v misce 50 g směsi se 150 ml vroucí vody, dobře promíchat, nechat tři minuty odstát a pak už si užít její plnou chuť. Ovesné kaše Auga Organic si můžete koupit spolu s dalším nákupem na Košík.cz.