Prezentace středních škol Jihomoravského kraje

Zveme vás na interaktivní prezentaci odborných středních škol Jihomoravského kraje, která se v našem centru uskuteční ve dnech 27. - 29. 1. 2017.  

Na této akci se představí 33 odborných středních škol zřizovaných Jihomoravským krajem. Jedná se o školy, které nabízejí obory zaměřené především na strojírenství, elektrotechniku, informační technologie, služby a řemesla. Na stanovištích jednotlivých škol se mohou nastávající středoškoláci zapojit do nejrůznějších činností a díky tomu zjistit, zda by je takový obor bavil. Zároveň získají informace o nabídce studijních a učebních oborů, o spolupráci těchto škol s regionálními zaměstnavateli, případně o možnostech mimoškolních volnočasových aktivit a zájmových kroužků.

Průběh akce

Otevřená prezentace bude probíhat od pátku 27. ledna do neděle 29. ledna 2017 v celé pasáži našeho centra v těchto časech:
Pátek 27. 1. 11 - 19 hod.
Sobota 28. 1. 10 - 19 hod.
Neděle 29. 1. 10 - 20 hod.

Doprovodný program

Na centrálním prostranství před obchodem Intersport bude na podiu po celou dobu akce probíhat bohatý doprovodný program plný tematicky zaměřených vystoupení žáků jednotlivých středních škol, nebude chybět show VIDA science centra a Centra volného času Lužánky.

http://www.olympia-centrum.cz/