Splnění miliónových snů může být snadné...

Máme je všichni – celoživotní přání, která jsou v reálném životě nesplnitelná a tak si je prožíváme jen v říši snů. O to větší je ale radost, když se nečekaně stanou skutečností! I Vy si můžete svůj sen splnit!

Krásné a rychlé luxusní vozy patří na žebříčku nenaplněných představ hodně vysoko, a přesto je zážitek z řízení stovek ušlechtilých koní na dosah ruky! Lamborghini, Ferrari, Porsche a další… jména, která jako zaklínadla otvírají cestu do světa dokonalých tvarů a špičkových technologií. Jestli některé z nich navíc představuje favorita pro Vašeho partnera nebo partnerku, díky Super Jízdě jste splnění něčího snu o krok blíž.

 Tyto rychlé stroje jsou nyní k dispozici hned na dvou tratích v Praze a v Kroměříži. A jízdou s nimi si navíc mohou splnit sen i ti, kteří nemají řidičský průkaz nebo si na řízení silného vozu netroufnou - náš zkušený pilot připraví nezapomenutelný a současně bezpečný zážitek z jízdy i pro děti nebo seniory.

Výprava za Vaším přáním je se Super Jízdou na dosah ruky! Super Jízda totiž nabízí zážitkovou jízdu v luxusních sporťácích od jara do podzimu!

A díky přiloženému voucheru může být splnění snu o mnoho snazší, Super Jízda pro Vás připravila slevu 90%! Ta cenu zážitkové jízdy snížila až do řádu stokorun a využít pro ni můžete přiložený voucher. Tento kód stačí uplatnit přímo v e-shopu Super Jízdy: http://eshop.super-jizda.cz/.

Už to nemůže být jednodušší, tak neváhejte, využijte této neodolatelné nabídky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým, protože nic nepotěší více, než dárek darovaný od srdce, a přesně to je cílem Super Jízdy.