Tříleté dítě vypadlo z okna v prvním patře

Ve Veselí nad Moravou vypadla ve středu v poledne z okna bytu v prvním patře panelového domu tříletá holčička. Událost se stala na sídlišti Hutník. Dívka se zranila při pádu z pěti metrů a je v péči lékařů brněnské dětské nemocnice. ČTK to dnes řekl mluvčí policie Petr Zámečník. Dítě měla hlídat jeho teta. Vyšetřování ukázalo, že 31letá žena neměla z nezjištěných důvodů dívenku pod kontrolou...

Ve Veselí nad Moravou vypadla ve středu v poledne z okna bytu v prvním patře panelového domu tříletá holčička. Událost se stala na sídlišti Hutník. Dívka se zranila při pádu z pěti metrů a je v péči lékařů brněnské dětské nemocnice. ČTK to dnes řekl mluvčí policie Petr Zámečník. Dítě měla hlídat jeho teta.

Vyšetřování ukázalo, že 31letá žena neměla z nezjištěných důvodů dívenku pod kontrolou. Pád se stal tak, že se dítě opřelo o síťku proti hmyzu, ta se uvolnila a vypadla spolu s ním. Policisté již s tetou zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání ublížení na zdraví z nedbalosti. Dále prošetřují přesné okolnosti případu a míru zavinění zúčastněných osob.
 
zdroj: ČTK