Výběr dovolené usnadní Invia.cz, na webu nebo na brněnské pobočce

Plánování dovolené je příjemnou záležitostí, může se však snadno změnit v noční můru. Orientace v nepřeberné nabídce zájezdů totiž není jednoduchá a vyžaduje spoustu času. Výběr dovolené vám výrazně usnadní webové stránky cestovní agentury Invia.cz nebo zaměstnanci společnosti v brněnské kamenné pobočce. 

Cestovní agentura Invia.cz je největším online prodejcem zájezdů na českém i slovenském trhu. Na svých webových stránkách www.invia.cz nabízí pobyty od více než 300 renomovaných cestovních kanceláří působících na českém i slovenském trhu. Pomocí jednoduchého systému vyhledávání lze vybrat zájezd přesně podle vlastních potřeb během několika minut. Ceny přitom nejsou ani o korunu navýšeny oproti cenám v cestovních kancelářích. Prostřednictvím cestovní agentury Invia.cz je navíc možné objednat i letenky nebo ubytování. 

 
Nabídka zájezdů online přehledně na jednom místě
Zákazníci mohou vybírat z velkého množství zájezdů na jednom místě, a to z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy cestovní kanceláře. Stačí se jen připojit k internetu a vyhledat stránku cestovní agentury Invia.cz, která je největším online prodejcem zájezdů v České republice. Není divu, že tento pohodlný způsob nákupu dovolené vyhledává stále více Čechů. Agentura Invia.cz loni dosáhla 19% nárůstu objednávek a poprvé v historii vykázala za loňský rok obrat přesahující 2 miliardy korun. „Podle našich odhadů kupuje zájezdy přes internet asi 40 % Čechů a očekáváme další nárůst jejich prodeje,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel společnosti Invia.cz. Pokud s nákupem online přesto váháte, můžete navštívit rovněž kamennou pobočku společnosti. Kvalifikovaní zaměstnanci cestovní agentury zde zákazníkům  pomohou s výběrem zájezdu a odpoví na požadované dotazy. Brněnská pobočka, která se nachází nedaleko centra města na ulici Cejl, je jedním z hlavních prodejních center společnosti Invia.cz. V roce 2005 bylo právě na Cejlu otevřeno nové moderní call centrum, díky jehož kapacitě až 200 operátorů se Invia.cz stala významným brněnským zaměstnavatelem. 
 
Nově nabízené služby pro zákazníky
Společnost Invia.cz se v loňském roce zaměřila na zkvalitňování poskytovaných služeb a přišla s řadou inovací. Novou službou pro zákazníky je například unikátní pojištění pro případ krachu cestovní kanceláře Faktor 100, které je bezplatnou součástí každého zájezdu zakoupeného u cestovní agentury. Díky této pojistce je zabezpečena okamžitá výplata finančních prostředků za neuskutečněný zájezd v případě krachu cestovní kanceláře a zákazníci Invia.cz si tak mohou ihned zakoupit nový zájezd a odjet na dovolenou v plánovaném termínu.  Klientům společnosti Invia.cz je tak umožněn vůbec nejbezpečnější nákup dovolené na českém trhu. Další novinkou, kterou přinesl loňský rok, je změna podoby internetových stránek společnosti. Byl představen jejich nový design, v rámci kterého je klientům umožněno efektivnější vyhledávání zájezdů. Tato nová podoba stránek byla spuštěna loni v červnu. Během minulého roku byla také rozšířena síť kamenných poboček na 72 prodejen po celém území České republiky. 
 
Kam letos vyrazit na dovolenou
Pokud zatím ještě váháte, kam na dovolenou vyrazit, inspirací mohou být prodeje zájezdů společnosti Invia.cz za minulý rok. Mezi pět nejoblíbenějších destinací loni patřilo Řecko, Turecko, Egypt, Itálie a Tunisko. Zájezdy do těchto zemí tvořily celkem 59 % z celkového prodeje pobytů. Mezi dalšími oblíbenými destinacemi bylo také Bulharsko, Chorvatsko, Francie či Španělsko. Zákazníci cestovní agentury Invia.cz v loňském roce utráceli za pobyt v průměru 10 680 Kč a nejčastěji pořizovali osmidenní letecké zájezdy z Prahy se stravováním typu all inclusive. „Lidé ani v době hospodářské recese na zájezdech nešetří. To dokazuje i meziroční nárůst průměrné hodnoty objednávky o 324 Kč,“ sdělil Tůma. Co se týče zimní dovolené, nejoblíbenější jsou lyžařská střediska v Rakousku, Itálii a Francii. Z exotických destinací volí zákazníci společnosti Invia.cz často Dominikánskou republiku, Mexiko či Mauritius. 
 
Spolehlivý partner na cesty
Díky spolehlivým službám má společnost Invia.cz více než 850 000 spokojených klientů. „Za 10 let působení na českém trhu se nám podařilo vybudovat silnou značku, která loni svou pozici v online prodeji zájezdů ještě posílila. Nehodláme samozřejmě v naší práci polevit ani v roce 2013 a budeme usilovat o neustálou inovaci služeb a posilování vztahů s klienty i obchodními partnery,“ dodal Tůma. To, že se společnost snaží neustále zlepšovat, dokazují i četná ocenění získaná v průběhu minulých let. Za minulý rok k nim přibylo také ocenění webových stránek www.invia.cz, které byly vyhodnoceny jako absolutní vítěz soutěže WebTop100 v kategorii Obchod a služby a zároveň získaly 1.místo v kategorii Cestovní ruch. Na těchto stránkách si můžete prohlížet a objednávat zájezdy 24 hodin denně a dozvíte se zde i o dalších službách, které cestovní agentura Invia.cz nabízí. Příkladem je vízový servis, dovolená na splátky, autopůjčovna či prodej cestovních průvodců.