Internetový prodej pobytů v Chorvatsku

CK CERES byla založena v roce 1999. Dnes se vyprofilovala jako specialista s nejširší nabídkou pobytů a služeb  v Chorvatsku. Stejně tak svoji divizí školní pobyty je jedničkou v organizování pobytů pro školy a kolektivy v ČR, SR i PL. 

V roce 2004 jsme reagovali na vysoký nárůst klientů z ČR, založením dceřiné společnosti CERES Bohemia se sídlem v Brně. Serióznost a záruka kvalitních služeb je zaručená pojišťovnou Union – Garanční list vystavený proti insolventnosti CK. Naše služby využije ročně více než 25 000 klientů. Hodnocení naší práce si můžete všimnout i na našich stránkách v části postřehy klientů.

CK CERES na svém portálu ceres.cz pro Vás přináší: 
 
Více než 4500 apartmánů, penzionů a hotelů na celém pobřeží Chorvatska včetně ostrovů.  
Ve Školních pobytech více než 500 hotelů a rekreačních zařízení v ČR a na Slovensku, vhodných pro organizování skupinových pobytů dětí mateřských, základních, středních i vysokých škol, sportovních oddílů jako i ostatních zájmových skupin.
 
Prvořadým cílem společnosti je Vaše maximální spokojenost se službami jak při rezervaci dovolené, tak i během pobytu. Klademe důraz na kvalitu ubytovacích zařízení s kterými spolupracujeme. Neustále inovujeme rezervační systém a aktualizujeme informace o ubytovacích zařízeních, při zachování přehlednosti stránek. Vize společnosti, je přinášet Vám stále širší nabídku pobytů, při zachování vysoké kvality ubytování a služeb.