Právě se nacházíte:

Prodej a rozvoz květin

Hlavní činností společnosti Vonekl s.r.o., je velkoobchodní dovoz a prodej do maloobchodní sítě, především květinářství. Jedná se o pravidelné dovozy květin z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí ale i z ostatních zemí a tuzemska. 

Dále se zabýváme velkoobchodním dovozem a prodejem doplňkového sortimentu ke květinám, kde se jedná především o zboží dekorativního a dárkového charakteru z proutí, keramiky, skla, plastu, sisalu a jiných materiálů, z přímých dovozů z Číny, Indie, Afriky a zemí z Evropské unie. Ve své nabídce tak máme široký sortiment řezaných i hrnkových květin a interiérových rostlin a velmi široký sortiment dekorativního a aranžérského materiálu a zboží pro květináře a floristy.

Hlavní aktivitou společnosti je dovoz a distribuce řezaných květin pro oblast jižní Moravy, kde se zaměřujeme zejména na pestrost v sortimentu a spolehlivost v logistice k zákazníkům.
 
V nabídce firmy je mimo řezaných a hrnkových květin také široký sortiment dekorativního a aranžerského materiálu a zboží. Velká část nabídky je z přímých dovozů firmy a to především z Číny, Indie, Itálie, Španělska, Německa, Polska, Nizozemí, a mnoha dalších zemí. Spolupracujeme také s předními tuzemskými dovozci a výrobci.
 
Proto si u nás můžete vybrat z bohaté nabídky proutí, košů, keramiky dekorativní nebo dárkové, stuh, obalů, skla a váz, vánočních i velikonočních ozdob, svíček, sortimentu Oasis, různých korálků a vůbec všeho možného, co se dnes při vazbě květin a dekoraci používá.
 
Pro distribuci k zákazníkům je k dispozici je 5 rozvozových aut, která zajišťují pravidelný kontakt a závoz květin a doplňků téměř po celé Jižní Moravě.