STARTfest Želeč 2014 - Na statku budeme všichni!

Již třetím rokem se bude v obci Želeč u Prostějova konat multižánrový festival STARTfest 2014. Třetí ročník, který se uskuteční 5. 7. 2014 od 14 hodin nabídne hudbu, veletrh neziskových organizací a spoustu dalších aktivit pro děti i dospělé.

Areál statku v Želči u Prostějova bude letos hostit dvě stage plné živé hudby. Open-air stage aneb stage pod širým nebem nabídne návštěvníkům kapely jako Helemese, Off Axis, SVERVOU, DEJSI, Relax či Redy Krýgl a pohraje až do pozdních nočních hodin. Industry stage se ponese v duchu hip hopu, jazzu i reagge a těšit se můžete na The High Corporation, MessenJah, Suppafly, Strangers in the city a v neposlední řadě na headlinera ročníku PRAGO UNION. Kapely budou prokládat taneční a freerunová vystoupení Teamu Arboria, tanečnice Jahanary a DanceUp Crew.

Plán festivalu bude doplněn o veletrh neziskových organizací, které budou mít připraveny nejrůznější workshopy a aktivit pro děti i dospělé. Dětem bude odpoledne věnována zvláštní pozornost. Budou si moct vyzkoušet jízdu na lodičce, trampolínu, slackline, lukostřelbu či airsoft.

Areál statku se otevře ve 14:00 a line-up bude spuštěn ve 14:30 představením canisterapie a výcvikem psů. Vstupné je 100 Kč za dospělou osobu, 70 Kč student a děti do 12 let jsou ZDARMA.

Akce je pořádána neziskovou organizací Vivid z.s., která byla založena v Želči v dubnu 2014 na popud místní mládeže, která se na organizaci akce podílí.

Další informace a fotografie jsou na www.startfest.cz nebo www.facebook.com/STARTfestZelec

 

Čtěte více