Právě se nacházíte:

Lanové centrum Jungle Park

Jungle Park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra. V současné době nabízí 4 lezecké trasy s 83 překážkami.

Jungle park je sportovně-rekreační areál, určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám a všem, kteří chtějí zažít netradiční zážitek v korunách stromů. Je ideální možností, jak zpestřit hodiny tělesné výchovy či zažít školní výlet s nádechem dobrodružství a adrenalinu. Obohatí děti o nové zážitky a zkušenosti, otestují svou obratnost, odvahu či týmovou spolupráci.

Instruktoři, tvořící náš Jungle Park Team jsou odborně vyškolení a kvalifikovaní. Každý, kdo se rozhodne zahrát si u nás na Tarzana, je před vstupem na trasu seznámen s bezpečnostními pravidly a je mu zapůjčeno lezecké vybavení (přilba, jistící úvazek, rukavice).
 
Zázemí lanového parku se nachází v rozsáhlém sportovním areálu SKP Kometa Brno, kde Vám kromě občerstvení můžeme nabídnout i další zábavu a atrakce. Můžete si vyzkoušet trampolínu, bangee trampolínu, skákací boty, jednokolou či chůzi na chůdách. V případě zájmu Vám můžeme zajistit i další doprovodný sportovní program.