Policie ukončila pátrání po dvanáctileté dívce z Českých Budějovic, která odešla ve čtvrtek odpoledne z domova. Lidé ji nalezli a je v pořádku. Novináře o tom informoval jihočeský policejní mluvčí Miroslav Šupík.