Olomoučtí policisté řeší případ napadení revizorky černým pasažérem z první poloviny června. Cestující bez lístku podle oznámení revizorku strčil na sedačky, žena se při nárazu poranila a skončila v nemocnici. Dopravní podnik města Olomouc (DPMO) uvedl, že jde o výjimečnou záležitost.